Czego szukamy?

Co to jest dobre życie? Jakie ono jest? Każdy człowiek ma swoje wyobrażenie tego, jak dobre życie powinno wyglądać. Ilu ludzi, tyle światów – i to jest fascynujące. Czy życie jest dobre, kiedy ciepły wiatr rozwiewa włosy podczas przejażdżki sportowym samochodem? Czy wtedy, gdy odczytujemy dobre wyniki badań po remisji raka? Czy raczej, kiedy potrafimy dostrzec liść wirujący na wietrze? A może każdego ranka rozpoczyna się kolejny dobry dzień? Chcemy razem szukać odpowiedzi na te pytania dlatego zapraszamy do udziału w inicjatywie NaszeDobreŻycie i uczestniczenia w naszych spotkaniach.

NaszeDobreŻycie

Dobre historie

Inspiracją dla nas często są historie i opowieści innych ludzi. Można szukać ich w książkach, filmach, internecie. Teraz masz szansę wysłuchać niezwykłych historii na żywo, opowiedzianych przez ludzi, którzy żyją obok nas. Posłuchaj, kto lub co zmieniło ich życie, co jest dla nich ważne, czym jest dla nich dobre życie.

Dobre dyskusje

Na pewno warto rozmawiać. Czy można mieć odmienne poglądy i szanować rozmówcę? Są ludzie, którzy chcą i potrafią dyskutować o dobrym życiu. Ty możesz posłuchać ich rozmów, zadać pytanie i usłyszeć szczerą odpowiedź, skonfrontować Twoje myśli z opiniami innych.

dobre spotkania

Z perspektywy czasu nigdy do końca nie wiemy co miało większy wpływ na to, jak pokierowaliśmy naszym życiem - lata studiów czy jedno zdanie, które usłyszeliśmy od obcego człowieka siedzącego na krześle obok. Teraz masz szansę spotkać się z innymi ludźmi, którzy szukają, a może już znaleźli swoje dobre życie. Po prostu z nimi porozmawiaj, w poszukiwaniu tego jednego zdania.

O nas

Jesteśmy ludźmi, którzy wierzą, że stałe poszukiwanie i odkrywanie jest ogromną wartością. Zebraliśmy doświadczenia z życia prywatnego i zawodowego, obserwowaliśmy otaczający nas świat, teraz wiemy jak mało czasu poświęcamy na dobre życie w jego różnych wymiarach. Chcemy działać na rzecz zmiany takiej rzeczywistości.
Ta zmiana zaczyna się w nas.

II Spotkanie w ramach inicjatywy NaszeDobreŻycie

Jakie znaczenie w życiu ma radość?

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich ludzi idących własną drogą do dobrego życia. Tych, którzy poszukują inspiracji oraz wierzą, że nasze życie powinno i może być szczęśliwe w różnych wymiarach.

Dzień 1
Dzień 2

Pomysłodawcy

Przemysław Zieliński – od ponad 25 lat pracuje z ludźmi którzy pragną zmiany w życiu, chce z radością przyjmować nowe dni, które przychodzą

Małgorzata Zielińska – kobieta z powodzeniem zarządzająca firmą rodzinną, która codziennie uczy się dostrzegać wartość płynących chwil

Przyjaciele i znajomi wspierający naszą inicjatywę, którym dziękujemy za pomoc

Goście: ludzie, których historie i przemyślenia mogą inspirować innych. Osoby, które chcą innym przekazać to co było ich udziałem: przeżycia, zdarzenia, myśli...

Program

Co? Kiedy? Jak?

Nasze drugie spotkanie podobnie jak rok temu jest podzielone na dwa dni. Tematem przewodnim w tym roku jest radość w jej różnych wymiarach i formach. O ile łatwiej życie nazwać dobrym kiedy towarzyszy nam radość, która daje energię w pracy i dobry nastrój w domu. Inicjatywa NaszeDobreŻycie jest niezależna, dlatego wszystko robimy sami, bez wsparcia sponsorów czy rozbudowanych struktur organizacyjnych.

 • Rejestracja

  Od tej godziny jesteśmy gotowi - z radością witamy Gości i Uczestników.

 • Otwarcie spotkania. Dlaczego RADOŚĆ, gdzie i jak jej szukać?

  Agenda spotkania, sprawy organizacyjne.

  Prowadzenie: Małgorzata Zielińska i Przemysław Zieliński

 • Goście

  Spotkania z zaproszonymi Gośćmi: Tomasz Misztal, Jasiek Mela

  Prowadzenie: Przemysław Zieliński

 • Podsumowanie

  Dzień jeszcze się nie kończy. Pozostaje czas na spotkania, rozmowy, muzykę...

 • Koncert i relaks

  Zapraszamy serdecznie na koncert akustyczny. Wystąpi trio w składzie: Przemysław Szczotko, Albert Bezdziczek, Rafał Jędruch. Zostańcie koniecznie, oni grają i śpiewają specjalnie dla nas!

 • Zapraszamy

  Od tej godziny ponownie jesteśmy gotowi i z radością witamy Gości i Uczestników. Rejestracja nowych Uczestników.

 • Zaczynamy

  Wprowadzenie do drugiego dnia. Przemyślenia. Agenda na dziś. Kawa, herbata i poranna muzyka na żywo. Gra i śpiewa Przemysław Szczotko.

  Prowadzenie: Małgorzata Zielińska i Przemysław Zieliński

 • Goście

  Nowe spotkania z zaproszonymi Gośćmi: Michał Godlewski, Hubert „Jahdeck” Pyrgies, Agnieszka Doberschuetz, „Orkiestra bębniarska 7 minut przerwy”

  Prowadzenie: Przemysław Zieliński

 • Zakończenie

  Podsumowanie i podziękowanie. Plany i nadzieje na przyszłość.

Goście

Więcej

Wieczorny koncert

Rejestracja

Zarejestruj się już dziś!

Dwa dni pełne pozytywnej energii. Wspaniali Goście, ich inspirujące historie i doświadczenia. Poznaj ich osobiście podczas drugiego spotkania w ramach inicjatywy NaszeDobreŻycie.


Pragniemy zorganizować nasze spotkanie tak, aby w jak najmniejszym stopniu finanse ograniczały Uczestników. Przyjmujemy jedynie dobrowolne wpisowe dowolnej wysokości, które można wpłacić przelewem lub przed spotkaniem. Ma ono tylko pokryć koszty związane z organizacją: dojazdy i noclegi zaproszonych Gości, wynajęcie sali, itp.

Szczegóły rozwiń

Wyślij zgłoszenie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Inicjatywa NaszeDobreŻycie