Czego szukamy?

Co to jest dobre życie? Jakie ono jest? Każdy człowiek ma swoje wyobrażenie tego, jak dobre życie powinno wyglądać. Ilu ludzi, tyle światów – i to jest fascynujące. Czy życie jest dobre, kiedy ciepły wiatr rozwiewa włosy podczas przejażdżki sportowym samochodem? Czy wtedy, gdy odczytujemy dobre wyniki badań po remisji raka? Czy raczej, kiedy potrafimy dostrzec liść wirujący na wietrze? A może każdego ranka rozpoczyna się kolejny dobry dzień? Chcemy razem szukać odpowiedzi na te pytania dlatego zapraszamy do wspierania inicjatywy NaszeDobreŻycie i uczestniczenia w naszych spotkaniach.

NaszeDobreŻycie

Dobre historie

Inspiracją dla nas często są historie i opowieści innych ludzi. Można szukać ich w książkach, filmach, internecie. Teraz masz szansę wysłuchać niezwykłych historii na żywo, opowiedzianych przez ludzi, którzy żyją obok nas. Posłuchaj, kto lub co zmieniło ich życie, co jest dla nich ważne, czym jest dla nich dobre życie.

Dobre dyskusje

Na pewno warto rozmawiać. Czy można mieć odmienne poglądy i szanować rozmówcę? Są ludzie, którzy chcą i potrafią dyskutować o dobrym życiu. Ty możesz posłuchać ich rozmów, zadać pytanie i usłyszeć szczerą odpowiedź, skonfrontować Twoje myśli z opiniami innych.

dobre spotkania

Z perspektywy czasu nigdy do końca nie wiemy co miało większy wpływ na to, jak pokierowaliśmy naszym życiem - lata studiów czy jedno zdanie, które usłyszeliśmy od obcego człowieka siedzącego na krześle obok. Teraz masz szansę spotkać się z innymi ludźmi, którzy szukają, a może już znaleźli swoje dobre życie. Po prostu z nimi porozmawiaj, w poszukiwaniu tego jednego zdania.

O nas

Jesteśmy grupą osób, które wierzą, że stałe poszukiwanie i rozwój zbliża nas do celu. Zebraliśmy doświadczenia z życia
prywatnego i zawodowego, teraz wiemy jak mało czasu ludzie poświęcają na dobre życie. Chcemy działać na rzecz zmiany takiej
rzeczywistości. Ta zmiana zaczyna się w nas.

Spotkania

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich ludzi zainteresowanych poszukiwaniem własnej drogi do dobrego życia. Tych, którzy poszukują inspiracji oraz wierzą, że nasze życie powinno i może być szczęśliwe w różnych wymiarach.

I spotkanie
II spotkanie

Pomysłodawcy

Przemysław Zieliński – od ponad 25 lat pracuje z ludźmi którzy pragną zmiany w życiu, chce z radością przyjmować nowe dni, które przychodzą

Małgorzata Zielińska – kobieta z powodzeniem zarządzająca firmą rodzinną, która codziennie uczy się dostrzegać wartość płynących chwil

Goście: ludzie, których historie i przemyślenia mogą inspirować innych. Osoby, które chcą innym przekazać to co było ich udziałem: przeżycia, zdarzenia, myśli...

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Galeria 2015 - I spotkanie

Więcej

Odwiedzili nas w 2015 roku

Więcej

Video 2015

Partnerzy

Całe wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie pomoc i zaangażowanie innych osób. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział przy tworzeniu tego wydarzenia.

Inicjatywa NaszeDobreŻycie